Prečo STIFORP ?

23.03.2013 19:47

Existuje viac ako 200 miliónov  ľudí ktorí robia alebo hľadajú domáce podnikanie a skôr či neskôr budú  potřebovat  túto službu ... STIFORP . [ZISK pospiatky]
Tu je zaujímavý fakt ... v Yukonu a Californií  najviac zarobili Tí, ktorí predávali banské nástroje, nie baníci.
Teraz ... powerline vám ukáže, ako rýchlo spoločnosť rastie, pretože s týmto plánom Pay, každý má iba 2 predné líniu pozície v tomto rýchlo plniaci spoločnosti nútené 2x14 Matrix a raz, keď sú naplnené tieto dva body, jediným miestom pre všetky ostatných ísť, je pod tých, ktorí sú už tam.
STIFORP jednoducho profituje, a ak sa pozriete na "Leader rady" si môžete prezrieť, ako veľkého úspechu ľudia majú. Niektorí už osobne zaregistrovali  5, 10, 20, 50 ľudí ... niektorí s viac než 100 ľudí.
Nemyslite si, že budete musieť zapísať 100 ľudí, aby ste zarabali veľké  peniaze ... v skutočnosti, môžete max z Pay plán má len dve osobne zapísaných ľudí. Ide o to, títo lídri majú len v dvoch polohách prednej línie a čo to znamená pre vás je ALL z týchto ostatných ľudí, ktoré spadajú pod všetkými, kto je už v matici. Takže, všetci ľudia, ktorých vidíte pod vami v elektrickej sieti teraz, je NIČ. Áno ... pôjdeš do matrice pred všetkých tých ľudí, ktoré je skvelé, ale to nie je to, čo je vzrušujúce!

 

Dovoľte mi, aby som ukázal, ako to funguje ...

Prosím, nájdite e-mail, ktorý ste dostali od support@stiforp.com a kliknite na odkaz v e-maile (alebo jednoducho prihlásiť na svoj vlastný back office stiforP).
Potom kliknite na tlačidlo " Genealogy "kartu (alebo ako platenú člen kliknite na" spoločnosť Momentum "kartu na ľavej strane vášho back office stiforP) v hornej časti a uvidíte, koľko PLATENÉ poslanci pripojili od prvého pre-predmetu , rovnako ako to, koľko práve vopred zapísaných před  Vami. Potom sa pozrite na ľavom dolnom rohu a uvidíte ... Kliknite tu k videniu všetci pod vami v Powerline.

 

TERAZ ... čo je vzrušujúce je stovky ľudí, ktorí sa pripojí na budúci týždeň a tisíce ľudí, ktorí sa pripojí na budúci mesiac a potenciál stovky tisíc alebo dokonca milióny ľudí, ktorí nastúpili v priebehu najbližších 12 mesiacov.


Všetci títo ľudia idú do 2 x 14 matice POD ľudí, ktorí sú už tam ... to je to, čo powerline je všetko okolo. Ste začíname chápať, že je to, čo robí tento POWERLINE systém tak silný a to je jeden z dôvodov, prečo STIFORP je jedným z najrýchlejšie rastúcich spoločností v tomto odvetví?
OPÄŤ ... Pamätajte si, že viac ako 100 miliónov domáce podnikanie operátormi (Network Marketers) v tomto svete, a skôr či neskôr budú  mať STIFORP.
Nenechajte si nadšenie z 200 ľudí, ktoré vidíte pod vami v elektrickej sieti, pretože možno niektoré z týchto ľudí bude spadať pod vami v matici, ale to nie je tam, kde sú peniaze ...Čo je tak vzrušujúce, je Milióny ľudí, ktorí majú v úmysle pripojiť sa k tomuto programu v najbližších  rokoch. Jediné miesto, je  pre ne  je pod tých, ktorí sú už tam

                                                           VSTUPIŤ

Späť

Vymeň papiere za ZLATO...

VÝHODNÝ NAKUP ZLATA NA SPLÁTKY

LIVEGOOD USA

TOP BIZNIS , NOVINKA v EU, Ziskajte TOP POZICIU a zarábajte VIAC

  TOP MLM FIRMA 

      

aj popri zamestnaní 

kvalitné produkty

softmarketing

autoprogram AUDI

VIAC INFORMACIÍ

Kontakt

Ing. Jozef JANKAJ
Na vršku 8, Staré mesto, BRATISLAVA

0907 535 928

   E BOOK dozviete sa v ňom, čo odlišuje bežných ľudi a bohatých a ako sa  tým bohatým stať...


OCHRÁNA OSOBNÝCH ÚDAJOV

       REG. ČÍSLO 4082

Je málo povolaní kde aj bez vysokej školy môžeš dosiahnuť príjem nad 1 000 Eur. Práca v realitke to umožňuje- ale nie v každej realitke a nie pre každého. Zisti VIAC:

       JE OZAJ LUKRATIVNÁ 

PRÁCA REALITNÉHO MAKLÉRA/KY ?

peniaze, bankovky Eura v ruke

WEB ZDARMA UŽ ZA 5 MINÚT

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČI A MYSLITE SI ŽE JE PRÍNOSNÝ-ZDIEĽAJTE HO PROSÍM. 

      ĎAKUJEM

 ŠTATISTIKA  TOPlist

 Ako si vybrať auto ?  tu najdete stovky      TESTOV AUT

  KATALÓG

Týmto Vás ako navštevnikov vebu informujem: Tento web využivá Cookies, analytiku a sledovanie bez ukládania osobných údajov a bez poskytovania osobných údajov 3. stráne...

Informácie o GDPR

INTERNET je miesto kde funguje viac ako ako 2 000 000 000 ľudí, Niektorí sa iba zabávajú, no iní ZARÁBAJÚ. Ak si v prvej skupine prejdi do druhej a zarábaj aj TY...

JustForex

Podnikaj s emailingom a užívajte si podnikanie z pláže. Urob si web a získavaj kontakty. Teraz:

NAJLEPŠÍ EMAILING AJ ZDARMA

dievča na pláži pri mori

Už v roku 2 000 som mal vyše 300 manažérov a fin. poradcov. Najlepší z nich zarábali aj cez 2 000 Eur...

Pomôžem aj Tebe vybudovať

ZLATÚ KARIÉRU

- zaškolenie ZDARMA

- bez potreby licencie NBS

- atraktívne odmeny a kariéra

- pasivný príjem nad  1 000 Eur 

+ ZLATÁ RENTA doživotne

  

 

  KATALÓG

Zaujímavé odkazy

  • 22.11.2011 12:02

    UPOZORNENIE

    Informácie na tejto stránke sú názory autora a nie su návodom pre konkrétne investicie.

    Obchodovanie s derivatmi a pakovými nástrojmi je rizikové. Pri každej finančnej transakcií alebo pri otvorení obchodného účtu si pozorne prečitajte podmienky a upozornenia.

peniaze, žena, muž, peňaženka

Až 80 % hádok v rodine, je kvôli peniazom. Máte pred výplatou väčšinou prázdne karty a peňaženku ? Jednoduchý návod ako to navždy vyriešiť...

Vlož dole svoj e mail a stiahni

E BOOK peniaze-riešenie

V dnešnej dobe už nemusiš mať účet v svojom meste a osobne tam chodiť. Banková pobočka je veľmi drahá zaležitosť. Preto Ti e-účet ponukne lepšie služby aj BANKOMATOVÚ KARTU...Peňaženka SKRIIL je obľubená a patrí medzi najbezpečnejšie 

bankové karty, webporadca.eu

 

Skrill, peňaženka

NAJLEPŠIA E PEŇAŽENKA

je bezpečná a rychlá,

mimo dosah exekutorov,

s kartou MASTERCARD ju akceptuje

v celom svete 35 000 000 obchodov

a 1 900 000 bankomatov.

 

  KATALÓG

CENA ZLATA bola v roku 2006 cca 400 USD, chceš čakať kým bude nad 4 000 USD za uncu (31g) ?

www.zlatopredaj.sk

Ak máš web alebo veľa kontaktov, potom je tu aj pre Teba 

 LUKRATIVNÉ AFFILIATE

bankovky -eura

WEB ZDARMA UŽ ZA 5 MINÚT

Profesionalný vzhľad a ľahká obsluha. 

Všetko v Slovenčine a návod vo videu

       

© 2010 Všetky práva vyhradené. COPY - WEBPORADCA.EU KOPÍROVANIE IBA S UVEDENÍM ZDROJA, INAK ZǍKAZANÉ

Vytvorené službou Webnode