ASTROLÓGIA-veria jej aj manažéri ?

10.03.2010 16:07

Astrológia zažíva v poslednej dobe nečakane prudký rozmach. Už sa o ňu nezaujímajú len obyčajní ľudia, ktorí si v horoskopoch každodenne hľadajú svoju najbližšiu budúcnosť, ale v dnešnom svete, ktorý ovláda svetová finančná kríza ju využívajú aj niektorí manažéri, finančníci, ale i veľké obchodné reťazce ...

                                                  Niečo na tej astrológii asi bude
Astrológovia a astrologičky sa dnes na nedostatok práce naozaj sťažovať nemôžu. Ak chcú manažéri veľkých spoločností – obchodných reťazcov, veľkých bánk alebo investičných fondov urobiť dôležité rozhodnutia, po radu si začínajú chodiť už aj k astrológom. Pred pár rokmi by to bolo niečo nepredstaviteľné.
Chcú proste vedieť to, ako sa môžu najlepšie postarať o svoje peniaze, aby ich neubúdalo, ale naopak pribúdalo. Astrológia im vraj začína napomáhať k väčším ziskom.

Vo Veľkej Británii obchodné spoločnosti dôverujú heliocentrickej astrológii – čo znamená, že človek podlieha vplyvu rôznych planét, ktoré sa pohybujú vo zverokruhu. Postavenie Merkúra môže napríklad ovplyvňovať ľudí pozitívnou energiou – teda keď ide vpred. Keď sa však vo zverokruhu pohybuje vzad má Merkúr negatívnu energiu, a vtedy je nevhodné robiť dôležité rozhodnutia.

Dokonca anglický astrofyzik Percy Seymour z univerzity v Plymouthe, ktorý sa už dlhodobo venuje astrológii, má na to svoje vedecké vysvetlenie. Podľa neho je magnetické pole Slnka ovplyvňované pohybmi planét, a súvisí tiež z ich vesmírnym usporiadaním. Slnko potom priamo ovplyvňuje magnetické pole Zeme, čo môže pôsobiť na činnosť ľudského mozgu. Jeho slová: „Neverím, že nás vesmír riadi, ale určite  nás ovplyvňuje“, stoja za zamyslenie.

Analytik jednej z najväčších britských bánk, ktorý je zároveň aj astrológom sa k Seymourovi tiež prikláňa. Jeho meno banka neprezradila z pochopiteľných dôvodov – predpovedá totiž pohyb financií na medzinárodnom kapitálovom trhu. A nejde o žiadne drobné, ale o akcie v miliónoch libier. V roku 2007 sa mu podľa usporiadania planét dokonca podarilo predpovedať pád akcií na amerických trhoch o 3,2% - a o týždeň spadli až o 3,5%. A ako tento utajovaný analytik predpovedal budúcnosť finančných svetových trhov? Podľa neho má prísť k najväčšiemu zlomu na finančných trhoch v roku 2012. O dva roky uvidíme, či sa astrológia nemýlila.

Vplyv mesiaca
Ak si myslíte, že spln Mesiaca ovplyvňuje len prírodu a zvieratá, o opaku vás presvedčia štatistiky britských policajtov. Policajti v anglickom meste Brighton si už dlhšiu dobu vedú štatistiky, a porovnávajú ich s dňami, kedy je spln Mesiaca. Práve pri splne Mesiaca stúpa v meste kriminalita, v nemocniciach je viac zranených ako po iné dni, a aj hasiči musia byť pripravení na väčší počet vzniknutých požiarov. Podľa astrológov môže spln Mesiaca na niektorých ľudí pôsobiť veľmi negatívnou energiou.

V roku 2000 časopis German Scientist uverejnil štúdiu, ktorú robili európski vedci, kde preukázali, že spln Mesiaca mal negatívny vplyv na výtržníkov. Vedci sa venovali hlavne výtržníkom, ktorí boli zadržaní počas splnu Mesiaca – bolo ich oveľa viac ako bežne, a zistili, že takmer všetci mali v sebe viac ako dve promile alkoholu v krvi.

Skúste sa nad tým zamyslieť, či na tom fakt niečo bude. Keď však meteorológovia dokážu predpovedať počasie – aj keď sa im to vždy nepodarí, prečo by nemohli astrológovia predpovedať podľa postavenia a pohybu planét naše správanie, alebo to, či môžete urobiť správne rozhodnutia? Či im však v predpovediach budete naozaj dôverovať je len na každom z nás.

Autor: Recber

 

 

Späť

Vymeň papiere za ZLATO...

VÝHODNÝ NAKUP ZLATA NA SPLÁTKY

LIVEGOOD USA

TOP BIZNIS , NOVINKA v EU, Ziskajte TOP POZICIU a zarábajte VIAC

  TOP MLM FIRMA 

      

aj popri zamestnaní 

kvalitné produkty

softmarketing

autoprogram AUDI

VIAC INFORMACIÍ

Kontakt

Ing. Jozef JANKAJ
Na vršku 8, Staré mesto, BRATISLAVA

0907 535 928

   E BOOK dozviete sa v ňom, čo odlišuje bežných ľudi a bohatých a ako sa  tým bohatým stať...


OCHRÁNA OSOBNÝCH ÚDAJOV

       REG. ČÍSLO 4082

Je málo povolaní kde aj bez vysokej školy môžeš dosiahnuť príjem nad 1 000 Eur. Práca v realitke to umožňuje- ale nie v každej realitke a nie pre každého. Zisti VIAC:

       JE OZAJ LUKRATIVNÁ 

PRÁCA REALITNÉHO MAKLÉRA/KY ?

peniaze, bankovky Eura v ruke

WEB ZDARMA UŽ ZA 5 MINÚT

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČI A MYSLITE SI ŽE JE PRÍNOSNÝ-ZDIEĽAJTE HO PROSÍM. 

      ĎAKUJEM

 ŠTATISTIKA  TOPlist

 Ako si vybrať auto ?  tu najdete stovky      TESTOV AUT

  KATALÓG

Týmto Vás ako navštevnikov vebu informujem: Tento web využivá Cookies, analytiku a sledovanie bez ukládania osobných údajov a bez poskytovania osobných údajov 3. stráne...

Informácie o GDPR

INTERNET je miesto kde funguje viac ako ako 2 000 000 000 ľudí, Niektorí sa iba zabávajú, no iní ZARÁBAJÚ. Ak si v prvej skupine prejdi do druhej a zarábaj aj TY...

JustForex

Podnikaj s emailingom a užívajte si podnikanie z pláže. Urob si web a získavaj kontakty. Teraz:

NAJLEPŠÍ EMAILING AJ ZDARMA

dievča na pláži pri mori

Už v roku 2 000 som mal vyše 300 manažérov a fin. poradcov. Najlepší z nich zarábali aj cez 2 000 Eur...

Pomôžem aj Tebe vybudovať

ZLATÚ KARIÉRU

- zaškolenie ZDARMA

- bez potreby licencie NBS

- atraktívne odmeny a kariéra

- pasivný príjem nad  1 000 Eur 

+ ZLATÁ RENTA doživotne

  

 

  KATALÓG

Zaujímavé odkazy

  • 22.11.2011 12:02

    UPOZORNENIE

    Informácie na tejto stránke sú názory autora a nie su návodom pre konkrétne investicie.

    Obchodovanie s derivatmi a pakovými nástrojmi je rizikové. Pri každej finančnej transakcií alebo pri otvorení obchodného účtu si pozorne prečitajte podmienky a upozornenia.

peniaze, žena, muž, peňaženka

Až 80 % hádok v rodine, je kvôli peniazom. Máte pred výplatou väčšinou prázdne karty a peňaženku ? Jednoduchý návod ako to navždy vyriešiť...

Vlož dole svoj e mail a stiahni

E BOOK peniaze-riešenie

V dnešnej dobe už nemusiš mať účet v svojom meste a osobne tam chodiť. Banková pobočka je veľmi drahá zaležitosť. Preto Ti e-účet ponukne lepšie služby aj BANKOMATOVÚ KARTU...Peňaženka SKRIIL je obľubená a patrí medzi najbezpečnejšie 

bankové karty, webporadca.eu

 

Skrill, peňaženka

NAJLEPŠIA E PEŇAŽENKA

je bezpečná a rychlá,

mimo dosah exekutorov,

s kartou MASTERCARD ju akceptuje

v celom svete 35 000 000 obchodov

a 1 900 000 bankomatov.

 

  KATALÓG

CENA ZLATA bola v roku 2006 cca 400 USD, chceš čakať kým bude nad 4 000 USD za uncu (31g) ?

www.zlatopredaj.sk

Ak máš web alebo veľa kontaktov, potom je tu aj pre Teba 

 LUKRATIVNÉ AFFILIATE

bankovky -eura

WEB ZDARMA UŽ ZA 5 MINÚT

Profesionalný vzhľad a ľahká obsluha. 

Všetko v Slovenčine a návod vo videu

       

© 2010 Všetky práva vyhradené. COPY - WEBPORADCA.EU KOPÍROVANIE IBA S UVEDENÍM ZDROJA, INAK ZǍKAZANÉ

Vytvorené službou Webnode