Ako byť úspešný v MLM,10 bodov pre zaručený úspech v MLM

12.03.2022 23:05


1, Začni v spravnej chvili, keď vieš že o mesiac budeš mať skúšku, alebo pôrod, odlož to. Prvé 3 mesiace potrebuješ pracovať naplno...

2, Tiež odlož začiatok ak o MLM nič nevieš, týždeň alebo aj mesiac študuj , videa na youtube, články atď...

3, Nemaj predsudky a negatívne myšlienky, typu ja to nezvládnem, to nie je pre každého, nie som modelka...

4, Never rozprávkam, typu 30 minut denne a za mesiac si úspešný leader...

5, Sponzor je veľmi dôležitý, ak Ťa osloví človek, ktorý Ťa zaujal projektom, no nie je Ti sympatický osobne, alebo spôsobom jednania, nájdi si iného. Pred registráciou je to jednoduché, neskôr komplikované...

6, Rátaj s prvotnou investíciou, 100 až 300 Eur a 100 až 300 hodín na rozbeh, kým prídu prvé výsledky...

7, Prvý štvrťrok nie je dôležité koľko predáš, ale koľko sa naučiš...

8, Napiš si svoje silné a slabe stránky, aby si si vybral spravnu metodu práce, viac v článku

9, Rozhodni sa že vydržiš aspoň 3 mesiace a potom to zhodnotiš , nevzdaj sa po pár týždňoch ...

10 , Rob iba to k čomu máš vzťah, ak nemáš rad kozmetiku, radšej máš správnu výživu, tak vynechaj Avon a podobné firmy...

Dôležité je správne sa rozhodnúť a keď sa už do niečoho pustíte, tak je potrebné sa tomu  naplno venovať, pracovať, zlepšovať sa, učiť sa, pýtať si rady od sponzora a samozrejme čas, pretože práve čas hrá v tomto hlavnú rolu. Viete ako sa hovorí „kto si počká, ten sa dočká“. A tak to platí aj v podnikaní (práci) cez internet. 

Z neba Vám peniaze nespadnú, treba si ich získať, zarobiť si ich a keď si počkáte a nevzdáte to, sami budete prekvapení aké budú výsledky.


Začiatky bývajú ťažké a preto to netreba vzdať. Samozrejme jednoduchšie to majú tí, ktorí už nejaké tie skúseností s prácou cez internet majú rovnako ako aj ja, preto je veľmi dôležité pýtať si rady od toho, kto Vás zaregistruje. Keď máte svojho sponzora, nielenže sa ho môžete pýtať na prípadne dotazy, ktorým nerozumiete, ale aj rady a typy ako uspieť a zarábať rýchlejšie.

Využivaj internet a socialne platformy


Internet v sebe skrýva obrovský potenciál, a kto ho v dnešnej dobe pre svoj biznis nevyužíva, zbytočne prichádza o zisk. Netreba si ho však mýliť s nejakým gombíkom na uvoľnenie peňazí z neba. Na budovanie podnikania (a nielen MLM) treba vždy vynaložiť čas, úsilie, trpezlivosť, a pravdaže aj nejaké to euro. Niekedy viac, niekedy menej. No predsa to ide prostredníctvom internetu akosi ľahšie, a v tomto článku sa spoločne pozrieme na dôvody, prečo je to tak.


Ak to robite spravne, nemusíte ľudí veľmi presviedčať o vašej MLM príležitosti


Určite poznáte ten typický postup budovania vašej MLM siete. Hneď ako začnete, treba si spísať zoznam ľudí, ktorých poznáte, nikoho nevynechávať a… 

Začať aktivne oslovovať:
-Ahoj Fero, rozbieham tu jeden extra biznis, v ktorom sa točia fakt veľké peniaze, musím sa s tebou stretnúť. Máš čas zajtra o druhej?
-Ja neviem, uff. Zajtra robím, až do piatej. A o čo ide?
-Do šiestej? Hm, nevadí. Tak o siedmej zajtra mi to tiež vyhovuje, čo povieš?
-No, mohli by sme. Ale o čo ide?
-Dobre, tak si píšem, zajtra o siedmej. No a vieš, biznis sa nedá riešiť cez telefón, to ti musím osobne porozprávať. Tak zajtra sa vidíme.  Ahoooj
  Nevravím, že tento spôsob je neefektívny. Veľa ľuďom vyhovuje. A sú takto úspešní. Nie každý sa takto v telefóne správa, to bol iba príklad. Ani nevylučujem tento spôsob získavania zákazníkov/distribútorov.
Čo chcem podotknúť je, že na internete tento problém tiež existuje. Ak sa chcete rychlo rozbehnuť a začnete pisať všetkým znamým aj cudzím...
Na internete je ideálne ak si najprv  budujete svoju komunitu ľudí, čitateľov, fanúšikov, ktorí vedia, čo robíte, páči sa im to, a sú oveľa ochotnejší s vami spolupracovať ako cudzí ľudia, prípadne vaši známi. Budujete seba a propagujete vaše myšlienky. Stávate sa myšlienkovým lídrom. A táto komunita sa bude postupne rozrastať. Ale o tom už v druhom bode.

                    Najlepší nový MLM je tu...

Internet je sieť, ktorá sa rozrastá...

Podobne ako to funguje v reálnom svete, tak to funguje aj vo virtuálnom. Ak niečo začnete robiť, je to hodnotné a naučíte sa to robiť dobre, sieť vašich obľúbencov/zákazníkov/fanúšikov začne narastať. V “offline svete” to môže byť napríklad vych ýrený doktor. Tým pádom si začínate budovať svoju potenciálnu klientelu, ktorá je oveľa viac ochotná si od vás niečo kúpiť ako desiatky cudzích ľudí, ktorým by ste zavolali, aby si kúpili vaše produkty alebo sa pripojili do vášho MLM.
Sieťový marketing je založený na princípe siete, a vy predsa chcete, aby sa vaša sieť rozrastala.

Internet vám na to dáva obrovskú šancu...

Treba ju však vedieť správne využiť. Ako? Jednoducho. Začnite propagovať niečo, čo si ľudia budú môcť nezáväzne pozrieť bez toho, aby mali pocit, že im chcete niečo natlačiť. Keďže sa bavíme o internete – začnite napríklad písať články a pridávať videá, ktoré si ľudia budú môcť nezáväzne pozrieť. A robte to pravidelne. Len nie o vašom konkrétnom MLM! Inak to nemá cenu.
Zabudnite na to, že vaša sieť sa bude rychlo rozrastať, pokiaľ budete každý deň na Facebooku promovať iba vašu skvelú MLM príležitosť alebo si nebodaj zaplatíte inzerciu. To, aká je vaša spoločnosť, pre ktorú pracujete super, v podstate nikoho nezaujíma, ľudia to ignorujú. Pravdaže okrem tých, ktorí sú vo vašom MLM zaangažovaní s vami. 
Ak ale ľudia na internete zbadajú, že im dávate niečo, čo ich zaujíma bez toho, aby vám museli zaplatiť stovky eur na vstup do vášho MLM alebo za vaše produkty, časom si začnete získavať fanúšikov (a potenciálnych zákazníkov), ktorí to budú šíriť a zdieľať bez toho, aby ste ich vy museli do niečoho nútiť.

Vytvorte si  možnosť osloviť dav

Nie každý je vo svojom MLM na takej vysokej pozícii, aby mohol rozprávať pred stovkami, alebo dokonca tisícami ľudí. Ľudia prednášajúci na pódiu sú typickým príkladom lídrov.
A aby ste prosperovali, aj vy sa potrebujete stať lídrom.Ale potrebujete aj okruh ľudí, ktorý vás bude počúvať.
A internet vám to umožní. Zo začiatku na vaše stránky bude chodiť možno len zopár ľudí, ale ak budete trpezlivý, časom tento počet bude pribúdať. A vy zrazu získate dav ľudí, ktorému môžete povedať, čo chcete bez toho, aby ste museli najprv zarábať mesačne tisíce eur.

Hlavne zdroje na ziskávanie fanušikov a spolupracovníkov

 • Osobné kontakty

 • Telefonné kontakty

 • Mailové kontakty

 • Facebook, osobný profil a messenger

 • Facebook stránka a hlavne skupina

 • Facebookové skupiny

 • Internetový blog-web

 • Youtube blog-videa

 • Instagram profil

 • FB komentáre


Máte možnosť zarobiť na blogu aj cez affiliate programy


Budovať MLM na internete, a teda mať svoj blog, je úžasné nielen preto, že ľudia pôjdu s vami do vášho MLM. Naskytuje sa tu aj ďalšia zárobková možnosť: affiliate programy.

V prvom rade môžete pisať o svojích produktoch a využiť to že máš vlastny E SHOP. Odkaz daš priamo do textu a ak zaujemca klikne a nakupi tak mate obrat a proviziu...
Ďalej sa jedná  o to, že umiestnite na svoj blog reklamu na produkt, s ktorým ste stotožnený a obsahovo sa týka toho, o čom celý váš blog je. Bolo by celkom neefektívne, keby som na svoju stránku o vyžive začali dávať napríklad reklamu na travnikové hnojiva. Keby ste však mali blog o záhradkárstve, to už by bola iná reč.
Ak však dáte na svoj blog reklamu na produkt, ktorý učí MLM networkérov, ako si úspešne vybudovať MLM biznis, šance na predaj sa zvyšujú. A ak sa tento produkt páči aj vám samotným a veľmi vám pomohol, poviete o ňom “vašim” ľuďom. Spravíte naňho recenziu, a ak majú ľudia vybudovanú voči vám dôveru, predaje fičia.
Z affiliate programov získavate určité percento z predaja. Teda ak si z vašej stránky zakúpi produkt, máte z neho percento. U rozličných poskytovateľov affiliate programov sa percentá líšia, ale pri niektorých produktoch sú až vo výške 30%, čo je skvelé.
A po krátkej konverzácii im môžete povedať, že máte aj svoju stránku, kde učíte ostatných networkérov metódy, ktoré pomohli už mnohým na svete vybudovať úspešný online MLM biznis.
Takto na nich “nevybafnete” iba svoju príležitosť. Pravdepodobne aj tak už väčšina nejakú má. Máte však veľkú šancu získať nového fanúšika, a ten nie je na zahodenie. 


Budovanie siete online vs. offline ?


Extrovert, ktorý je komunikatívny a ma veľa znamých je úspešny starým spôsobom s telefonom a stretnutiami. Je na vás, ako sa rozhodnete. Tychto ľudí by možno nebavilo stále sa starať o svoj blog, aktualizovať ho, stále niečo pridávať a vytvárať, a naozaj im viac vyhovuje budovanie obchodu tradičnou metódou. To je úplne v poriadku. Každopádne mňa to baví, a pre mňa tento spôsob budovania biznisu predstavuje veľkú výhodu a obrovský potenciál. A ak vás baví tradičné budovanie obchodu, a chcete skúsiť aj budovanie cez internet, vrelo vám to odporúčam. Môžete iba získať.

Veľa úspechov   VIAC ČLÁNKOV NA TEMU MLM

MÁM UŽ PREDSTAVU, IBA HĽADAM KONKRÉTNE MLM

Späť

Vymeň papiere za ZLATO...

VÝHODNÝ NAKUP ZLATA NA SPLÁTKY

LIVEGOOD USA

TOP BIZNIS , NOVINKA v EU, Ziskajte TOP POZICIU a zarábajte VIAC

  TOP MLM FIRMA 

      

aj popri zamestnaní 

kvalitné produkty

softmarketing

autoprogram AUDI

VIAC INFORMACIÍ

Kontakt

Ing. Jozef JANKAJ
Na vršku 8, Staré mesto, BRATISLAVA

0907 535 928

   E BOOK dozviete sa v ňom, čo odlišuje bežných ľudi a bohatých a ako sa  tým bohatým stať...


OCHRÁNA OSOBNÝCH ÚDAJOV

       REG. ČÍSLO 4082

Je málo povolaní kde aj bez vysokej školy môžeš dosiahnuť príjem nad 1 000 Eur. Práca v realitke to umožňuje- ale nie v každej realitke a nie pre každého. Zisti VIAC:

       JE OZAJ LUKRATIVNÁ 

PRÁCA REALITNÉHO MAKLÉRA/KY ?

peniaze, bankovky Eura v ruke

WEB ZDARMA UŽ ZA 5 MINÚT

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČI A MYSLITE SI ŽE JE PRÍNOSNÝ-ZDIEĽAJTE HO PROSÍM. 

      ĎAKUJEM

 ŠTATISTIKA  TOPlist

 Ako si vybrať auto ?  tu najdete stovky      TESTOV AUT

  KATALÓG

Týmto Vás ako navštevnikov vebu informujem: Tento web využivá Cookies, analytiku a sledovanie bez ukládania osobných údajov a bez poskytovania osobných údajov 3. stráne...

Informácie o GDPR

INTERNET je miesto kde funguje viac ako ako 2 000 000 000 ľudí, Niektorí sa iba zabávajú, no iní ZARÁBAJÚ. Ak si v prvej skupine prejdi do druhej a zarábaj aj TY...

JustForex

Podnikaj s emailingom a užívajte si podnikanie z pláže. Urob si web a získavaj kontakty. Teraz:

NAJLEPŠÍ EMAILING AJ ZDARMA

dievča na pláži pri mori

Už v roku 2 000 som mal vyše 300 manažérov a fin. poradcov. Najlepší z nich zarábali aj cez 2 000 Eur...

Pomôžem aj Tebe vybudovať

ZLATÚ KARIÉRU

- zaškolenie ZDARMA

- bez potreby licencie NBS

- atraktívne odmeny a kariéra

- pasivný príjem nad  1 000 Eur 

+ ZLATÁ RENTA doživotne

  

 

  KATALÓG

Zaujímavé odkazy

 • 22.11.2011 12:02

  UPOZORNENIE

  Informácie na tejto stránke sú názory autora a nie su návodom pre konkrétne investicie.

  Obchodovanie s derivatmi a pakovými nástrojmi je rizikové. Pri každej finančnej transakcií alebo pri otvorení obchodného účtu si pozorne prečitajte podmienky a upozornenia.

peniaze, žena, muž, peňaženka

Až 80 % hádok v rodine, je kvôli peniazom. Máte pred výplatou väčšinou prázdne karty a peňaženku ? Jednoduchý návod ako to navždy vyriešiť...

Vlož dole svoj e mail a stiahni

E BOOK peniaze-riešenie

V dnešnej dobe už nemusiš mať účet v svojom meste a osobne tam chodiť. Banková pobočka je veľmi drahá zaležitosť. Preto Ti e-účet ponukne lepšie služby aj BANKOMATOVÚ KARTU...Peňaženka SKRIIL je obľubená a patrí medzi najbezpečnejšie 

bankové karty, webporadca.eu

 

Skrill, peňaženka

NAJLEPŠIA E PEŇAŽENKA

je bezpečná a rychlá,

mimo dosah exekutorov,

s kartou MASTERCARD ju akceptuje

v celom svete 35 000 000 obchodov

a 1 900 000 bankomatov.

 

  KATALÓG

CENA ZLATA bola v roku 2006 cca 400 USD, chceš čakať kým bude nad 4 000 USD za uncu (31g) ?

www.zlatopredaj.sk

Ak máš web alebo veľa kontaktov, potom je tu aj pre Teba 

 LUKRATIVNÉ AFFILIATE

bankovky -eura

WEB ZDARMA UŽ ZA 5 MINÚT

Profesionalný vzhľad a ľahká obsluha. 

Všetko v Slovenčine a návod vo videu

       

© 2010 Všetky práva vyhradené. COPY - WEBPORADCA.EU KOPÍROVANIE IBA S UVEDENÍM ZDROJA, INAK ZǍKAZANÉ

Vytvorené službou Webnode