Ako a kde nakupiť zlato ?

17.10.2013 13:34

Prečo nakupovať zlato ?

Zlato sú peniaze. V súčasnosti celý svet používa nekryté, takzvané „fiat money“ alebo „papierové peniaze“, ktoré majú len nominálnu hodnotu, ktorá je na nich vytlačená a ktorá úzko súvisí s dôverou, ktorú majú ľudia k vytlačenému číslu, prípadne tomu, kto ich vydáva (tlačí). Osudom „budiž peňazí“ je to, že ich hodnota vždy klesne k ich skutočnej hodnote a tou je NULA. Súčasné „papierové peniaze“ nie sú kryté ničím, preto ich vlády prostredníctvom svojich Centrálnych bánk môžu natlačiť toľko, koľko si zmyslia. Je jedno, či je to dolár, euro, libra, yen alebo česká koruna. Každý novovytlačený dolár, každé nekryté euro, znižuje hodnotu ostatných „budiž peňazí“. Všetky „budiž peniaze“ sústavne strácajú hodnotu alebo lepšie povedané, strácajú kúpnu silu. Za „budiž peniaze“ si kúpite každý rok menej a menej tovaru, prípadne si za ne nekúpite vôbec nič, lebo pravidelne zanikajú a vznikajú ďalšie „budiž peniaze“, ako bola zmena z československej koruny, slovenskej koruny, teraz euro.

Nakupovať v eshope alebo od predajcu ?

Nakupite v pohodlí domova. V  eshope  ušetrite 10 až 30 % oproti nakupu cez predajcu.

Zlato je ochrana

pred týmto procesom a naopak, zlato svoju kúpnu silu udržuje alebo dokonca zvyšuje. Je veľmi nebezpečné, priam riskantné, spoliehať sa na úspory a sporenie si v „budiž peniazoch“. Predpokladám, že ste nikdy nestretli nikoho, kto by šetrením „budiž peňazí“ zbohatol. Ak si šetríte v „budiž peniazoch“, tak pravdepodobne na termínovaných účtoch. V súčasnosti je najvýhodnejší úrok prí niekoľkoročnej viazanosti 3-4%. Oficiálna inflácia za rok 2011 je necelých 3,9%. Zlato za rok 2011 vzrástlo 8%. Každý, kto si sporí a odkladá „budiž peniaze“, stratil časť kúpnej sily. Navyše úroky pri termínovaných vkladoch podliehajú 19% zdaneniu. Kto má zlato, získal 4% kúpnej sily. Zlato má navyše veľmi výhodné zdaňovanie a neuplatňuje sa naň DPH. Predaj vaších zlatých a strieborných mincí či tehličiek sa nezdaňuje podľa Zákona o dani z príjmov 595/2003 Z.z., § 9, písmeno c) - príjmy oslobodené od dane.

Akú veľkú časť majetku držať v drahých kovoch ?

Bežne sa odporúča držať v zlate a striebre 10% voľných prostriedkov. V krízových a neistých časoch by mal tento pomer rásť, zlato a striebro by malo tvoriť základ investičného portfólia. Zlato a striebro by malo počas krízových čias a neistom monetárnom vývoji nahradiť papierové aktíva. Preto mať napr. 30% v zlate, 20% v striebre a 30% nehunuteľnosti a len 20 % v hotovosti, je veľmi dobrá stratégia.

Nie je zlato drahé ?

Zlato sa môže zdať byť drahé, ale jeho cena v papierových peniazoch bude naďalej stúpať. Vážne problémy s hospodárením štátov, žitia na dlh, nesplácaním dlhov a následným tlačením „budiž peňazí“ sú základné fundamenty, ktoré hovoria v prospech ďalšieho rastu ceny zlata a striebra. Aj malé množstvo zlata a striebra je lepšie, ako žiadne, preto netreba podľahnúť negatívnym myšlienkam a začať akumulovať si zlato  pre seba.

Kúpna zmluva sa uzatvára tak, že Kupujúci na základe Aktuálnej ceny
investičného kovu pre Predmet kúpy prevedie alebo vloží určitú peňažnú sumu na bankový účet Predávajúceho s číslom Zmluvy v opise transakcie (variabilný symbol).
Suma takto pripísaná na účet Predávajúceho (po odpočítaní prípadných bankových poplatkov súvisiacich s prijatím platby) je neodvolateľnou ponukou Kupujúceho na uzavretie Čiastkovej kúpnej zmluvy za kúpnu cenu (ďalej len „Kúpna cena“) zodpovedajúcou tejto pripísanej sume...

 

Ako a prečo sa v eshope registrovať?

Registrovanie je jednoduché a uľahčí vám ďalší nákup a komunikáciu s našou spoločnosťou. Pre zaregistrovaných zákazníkov ponúkame rôzne doplnkové služby, ako napr. pravidelný investičný newsletter 

 

Ako nakupovať ?

Vstúpte do e-shopu, vyberte si produkt (zlato alebo striebro, tehličku alebo mincu), zvoľte požadované množstvo a kliknite na tlačítko “Kúpiť”. Po ukončení nakupovania kliknite na “Pokračovať”, kde môžete skontrolovať obsah objednávky a vyplníte informácie potrebné k úspešnému splneniu objednávky, t.j. Fakturačné a Dodacie údaje, potvrdíte súhlas s obchodnými podmienkami a kliknete na “Dokončiť > Vystaviť faktúru”.

Akým spôsobom obdržím tovar, ktorý som si objednal/-a?

Tovar zasielame dvoma spôsobmi:
1. prostredníctvom kuriérskej služby (poistené do sumy 20 000 EUR), pričom je tovar dodaný na Vami určenú dodaciu adresu. Cena dopravy a poistenia zásielky je stanovená podľa celkovej hodnoty objednávky (minimálne 6,50 EUR). E-mailom obdržíte kód (tracking Nr.) na sledovanie zásielky.
2. prostredníctvom zasielateľskej služby (poistené do sumy 700 EUR), pričom si tovar osobne preberiete vo Vami zvolenom odbernom mieste. Cena dopravy a poistenia zásielky je 2,40 EUR. E-mailom obdržíte kód (tracking Nr.) na sledovanie zásielky a SMS-notifikáciu o uložení zásielky v odbernom mieste.

Akým spôsobom sa platí za tovar ?

Platby za tovar je možné uskutočniť on line bankovým prevodom alebo vkladom na účet.
Môžem u vás nakupovať len ako osoba, alebo môžem zaregistrovať aj svoju firmu ?
Oboje. Náš e-shop a všetky naše služby sú pre fyzické i právnické osoby. Ak máte prosperujúcu firmu, je veľmi výhodné previesť vaše voľné finančné prostriedky na zlato alebo striebro.
 

Späť

                            VSTUPTE do  ESHOPU  so ZLATOM 1 klikom

 

Vymeň papiere za ZLATO...

VÝHODNÝ NAKUP ZLATA NA SPLÁTKY

LIVEGOOD USA

TOP BIZNIS , NOVINKA v EU, Ziskajte TOP POZICIU a zarábajte VIAC

  TOP MLM FIRMA 

      

aj popri zamestnaní 

kvalitné produkty

softmarketing

autoprogram AUDI

VIAC INFORMACIÍ

Kontakt

Ing. Jozef JANKAJ
Na vršku 8, Staré mesto, BRATISLAVA

0907 535 928

   E BOOK dozviete sa v ňom, čo odlišuje bežných ľudi a bohatých a ako sa  tým bohatým stať...


OCHRÁNA OSOBNÝCH ÚDAJOV

       REG. ČÍSLO 4082

Je málo povolaní kde aj bez vysokej školy môžeš dosiahnuť príjem nad 1 000 Eur. Práca v realitke to umožňuje- ale nie v každej realitke a nie pre každého. Zisti VIAC:

       JE OZAJ LUKRATIVNÁ 

PRÁCA REALITNÉHO MAKLÉRA/KY ?

peniaze, bankovky Eura v ruke

WEB ZDARMA UŽ ZA 5 MINÚT

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČI A MYSLITE SI ŽE JE PRÍNOSNÝ-ZDIEĽAJTE HO PROSÍM. 

      ĎAKUJEM

 ŠTATISTIKA  TOPlist

 Ako si vybrať auto ?  tu najdete stovky      TESTOV AUT

  KATALÓG

Týmto Vás ako navštevnikov vebu informujem: Tento web využivá Cookies, analytiku a sledovanie bez ukládania osobných údajov a bez poskytovania osobných údajov 3. stráne...

Informácie o GDPR

INTERNET je miesto kde funguje viac ako ako 2 000 000 000 ľudí, Niektorí sa iba zabávajú, no iní ZARÁBAJÚ. Ak si v prvej skupine prejdi do druhej a zarábaj aj TY...

JustForex

Podnikaj s emailingom a užívajte si podnikanie z pláže. Urob si web a získavaj kontakty. Teraz:

NAJLEPŠÍ EMAILING AJ ZDARMA

dievča na pláži pri mori

Už v roku 2 000 som mal vyše 300 manažérov a fin. poradcov. Najlepší z nich zarábali aj cez 2 000 Eur...

Pomôžem aj Tebe vybudovať

ZLATÚ KARIÉRU

- zaškolenie ZDARMA

- bez potreby licencie NBS

- atraktívne odmeny a kariéra

- pasivný príjem nad  1 000 Eur 

+ ZLATÁ RENTA doživotne

  

 

  KATALÓG

Zaujímavé odkazy

  • 22.11.2011 12:02

    UPOZORNENIE

    Informácie na tejto stránke sú názory autora a nie su návodom pre konkrétne investicie.

    Obchodovanie s derivatmi a pakovými nástrojmi je rizikové. Pri každej finančnej transakcií alebo pri otvorení obchodného účtu si pozorne prečitajte podmienky a upozornenia.

peniaze, žena, muž, peňaženka

Až 80 % hádok v rodine, je kvôli peniazom. Máte pred výplatou väčšinou prázdne karty a peňaženku ? Jednoduchý návod ako to navždy vyriešiť...

Vlož dole svoj e mail a stiahni

E BOOK peniaze-riešenie

V dnešnej dobe už nemusiš mať účet v svojom meste a osobne tam chodiť. Banková pobočka je veľmi drahá zaležitosť. Preto Ti e-účet ponukne lepšie služby aj BANKOMATOVÚ KARTU...Peňaženka SKRIIL je obľubená a patrí medzi najbezpečnejšie 

bankové karty, webporadca.eu

 

Skrill, peňaženka

NAJLEPŠIA E PEŇAŽENKA

je bezpečná a rychlá,

mimo dosah exekutorov,

s kartou MASTERCARD ju akceptuje

v celom svete 35 000 000 obchodov

a 1 900 000 bankomatov.

 

  KATALÓG

CENA ZLATA bola v roku 2006 cca 400 USD, chceš čakať kým bude nad 4 000 USD za uncu (31g) ?

www.zlatopredaj.sk

Ak máš web alebo veľa kontaktov, potom je tu aj pre Teba 

 LUKRATIVNÉ AFFILIATE

bankovky -eura

WEB ZDARMA UŽ ZA 5 MINÚT

Profesionalný vzhľad a ľahká obsluha. 

Všetko v Slovenčine a návod vo videu

       

© 2010 Všetky práva vyhradené. COPY - WEBPORADCA.EU KOPÍROVANIE IBA S UVEDENÍM ZDROJA, INAK ZǍKAZANÉ

Vytvorené službou Webnode